Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Fra hestemarken på Dalen 1962

Tresnitt, lysmål
16x19
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1962

Nummerert nede t.v.: 2/8. Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering