Grande, Severin(1869-1934)
Kvinne og barn på svaberg 1928
Olje på lerret
60x66
Signert og datert nede t.h.: S Grande - 28
Vurdering
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
60x66
Vurdering