Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Grande, Severin(1869-1934)
Kvinne og barn på svaberg 1928

Olje på lerret
60x66
Signert og datert nede t.h.: S Grande - 28

Vurdering

Tilslag NOK 10 000