Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Grehl, Gösta(1860-1899)
Oppstilling med blomster i vase 1899

Olje på lerret
35x27
Signert og datert på midten t.v.: Grehl 1899.

Svensk kunstner.

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 3 000