Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Grehl, Gösta (1860-1899)
Oppstilling med blomster i vase 1899

Olje på lerret
35x27
Signert og datert på midten t.v.: Grehl 1899.

Svensk kunstner.

Vurdering
NOK 5 000