Grehl, Gösta(1860-1899)
Oppstilling med blomster i vase 1899
Olje på lerret
35x27
Signert og datert på midten t.v.: Grehl 1899.
Svensk kunstner.
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 3 000
Olje på lerret
35x27
Svensk kunstner.
Vurdering
NOK 5 000