Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Nielsen, Carl (1848-1908)
Fjordlandskap med folkeliv 1893

Olje på lerret
31x52
Signert og datert nede t.h.: Carl Nielsen 1893.

Vurdering