Normann, Emma(1871-1954)
Gårdsbruk i Vestlandsfjord
Olje på plate
31x40
Signert nede t.h.: E. Normann
Vurdering
Tilslag NOK 8 500
Olje på plate
31x40
Signert nede t.h.: E. Normann
Vurdering