Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Skramstad, Ludvig (1855-1912)
Vestlandsk fjord i måneskinn

Olje på lerret
61x90
Signert nede t.h.: Ludv Skramstad

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Tilslag NOK 16 000