Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Øsregn i Vinje 1927

Olje på lerret
62x72
Signert og datert nede t.h.: HS 27

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.

Vurdering

Tilslag NOK 18 000