Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Ave 1969

Olje på lerret
90x100
Signert og datert nede t.v.: J Rian 69

Signert, datert og påtegnet, på baksiden på blindrammen: AVE. Ave Maria. Runetegn fra Søborg kirke Sjelland.

Vurdering