Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Sinding, Otto (1842-1909)
Prinsessen kommer ridende

Olje på lerret
79x101
Signert nede t.v.: Otto Sinding.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Die Prinzessin kommt geritten".

Vurdering

Tilslag NOK 55 000