Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Berg, Georg Backer (1900-1980)
Havneparti

Olje på lerret, oppklebet på plate
21x32
Signert i midten t.v.: G. Backer Berg

Vurdering
NOK 4 000