Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Berg, Georg Backer (1900-1980)
Smygehålå i Stavanger

Olje på lerret
31x46
Signert nede t.h.: G. Backer Berg

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering