Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Gateparti 1963

Litografi, lysmål
30x21
Signert og datert nede t.h.: Erik Harry Johannessen. 1963. Signert i platen nede t.h.: E.H.J.

Nummerert nede t.v.: 86/100.

Vurdering
NOK 1 500