Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Sparre, Victor(1919-2008)
Konsert 1984

Litografi, lysmål
28x21
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -84

Nummerert nede t.v.: 16/25.

Vurdering

Tilslag NOK 2 600