Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Vinter i fjellandet. Fra Holøydalen i Nord-Østerda
Olje på lerret
54x67
Signert nede t.h.: Steen-Johnsen
Påtegnet med tittel på baksiden
Vurdering
NOK 4 000–5 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 4 500