Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Vinter i fjellandet. Fra Holøydalen i Nord-Østerda

Olje på lerret
54x67
Signert nede t.h.: Steen-Johnsen

Påtegnet med tittel på baksiden

Vurdering
NOK 4 000–5 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 4 500