Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Vinter i fjellet, Nord-Østerdal 1972
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Steen-J 72
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 2 000
Olje på plate
38x46
Vurdering
NOK 3 000