Lindman, Knut Axel(1848-1930)
Kystparti 1874
Olje på plate
22x40
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.h.: A. Lindman Antibes(?) 74.
Svensk kunstner.
Vurdering
NOK 2 000–4 000
Tilslag NOK 1 500