Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Lindman, Knut Axel(1848-1930)
Kystparti 1874

Olje på plate
22x40
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.h.: A. Lindman Antibes(?) 74.

Svensk kunstner.

Vurdering
NOK 2 000–4 000

Tilslag NOK 1 500