Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Fritzvold, Reidar (1920-1998)
Inne i bjerkeskogen

Olje på lerret
81x63
Signert nede t.v.: R. Fritzvold.

Signert, påtegnet med tittel og datert -66 på baksiden av lerretet.

Vurdering