Fritzvold, Reidar(1920-1998)
Inne i bjerkeskogen
Olje på lerret
81x63
Signert nede t.v.: R. Fritzvold.
Signert, påtegnet med tittel og datert -66 på baksiden av lerretet.
Vurdering
Tilslag NOK 7 000