Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Fritzvold, Reidar (1920-1998)
Brygge 1952

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: R. Fritzvold. - 52.

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen.

Vurdering