Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
Augedals bro 1897

Olje på lerret
25x34
Signert og datert nede t.h.: G. Munthe. 1897.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Antagelig "Brua", som egentlig heter Augedals bru i Brandbu sentrum, Hadeland.

Vurdering
NOK 40 000