Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Berger, Einar (1890-1961)
Fiskebåter 1936

Olje på lerret
98x105
Signert og datert nede t.h.: E. Berger 36

Vurdering

Tilslag NOK 12 500 med forbehold