Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Berger, Einar (1890-1961)
Fiskehavn i Lofoten

Olje på plate
33x41
Signert oppe t.h.: E Berger

Vurdering
NOK 3 000–5 000