Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Eriksen, Sigurd (1884-1976)
Kystlandskap med kvinne og barn ved båt 1959

Olje på lerret
66x73
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1959

Vurdering