Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Kystlandskap med kvinne og barn ved båt 1959
Olje på lerret
66x73
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1959
Vurdering
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
66x73
Vurdering