Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Interiør med kvinne som plukker fugl 1931

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: Bernhard Folkestad 1931

Vurdering