Gauguin, Pola(1883-1961)
Aften 1918
Olje på lerret
79x67
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Pola Gauguin 18 (?)
Vurdering
NOK 20 000
Olje på lerret
79x67
Vurdering
NOK 20 000