Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Gauguin, Pola (1883-1961)
Aften 1918

Olje på lerret
79x67
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Pola Gauguin 18 (?)

Vurdering
NOK 20 000