Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Opprørt sjø med båt

Olje på lerret, oppklebet på plate
48x68
Signert nede t.h.: Diriks.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen samt påtegnet: Nordlandskyst 1889.

Vurdering