Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Rom, Per(1903-1985)
Trær 1937

Olje på plate
33x41
Signert og datert med blyant oppe t.h.: Per Rom 37

Påtegnet med datering og signatur på baksiden.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 3 200