Rom, Per(1903-1985)
Trær 1937
Olje på plate
33x41
Signert og datert med blyant oppe t.h.: Per Rom 37
Påtegnet med datering og signatur på baksiden.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 3 200
Olje på plate
33x41
Vurdering
NOK 3 000