Rom, Per
Kystlandskap
Olje på plate
42x55
Signert nede t.h.: Per Rom
Platen bemalt og signert av kunstneren på baksiden.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 3 200
Olje på plate
42x55
Signert nede t.h.: Per Rom
Vurdering
NOK 5 000