Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Rom, Per
Kystlandskap

Olje på plate
42x55
Signert nede t.h.: Per Rom

Platen bemalt og signert av kunstneren på baksiden.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 3 200