Müller, Morten(1828-1911)
Fra Nordmarka
Olje på lerret
29x48
Signert nede t.h.: Morten - Müller.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Nordmarka.
Vurdering
Olje på lerret
29x48
Vurdering