Midelfart, Willi(1904-1975)
Kystlandskap
Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: W. Midelfart
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Olje på plate
38x46
Vurdering
NOK 3 000–5 000