Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Ukjent, kunstner
Morgensol

Olje på plate
41x60
Signert nede t.h.: O Krohg (?)

Påtegnet med tittel og overstrøket tittel: "Morgenstemning" på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 3 000