Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Lundeby, Alf(1870-1961)
Lysthus ved Lillehammer, senvinter 1916

Olje på lerret
81x68
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby L.hmr. 1916

Vurdering