Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Ekenæs, Jahn (1847-1920)
Kvinne med folkedrakt i fjellandskap

Olje på lerret
68x123
Noe utydelig signert nede t.h.: JE

Angivelig en studie til en stor komposisjon av Jahn Ekenæs.

Vurdering