Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Dørnberger, Karl (1864-1940)
Sinna kjerring på Hammersborg 1930

Olje på plate
50x45
Signert og datert nede t.h.: C Dørnberger. 1930.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

UTSTILT:

Vestby kunstforening, Dørnberger minneutstilling 1989.

Vurdering