Dørnberger, Karl(1864-1940)
Sinna kjerring på Hammersborg 1930
Olje på plate
50x45
Signert og datert nede t.h.: C Dørnberger. 1930.
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vestby kunstforening, Dørnberger minneutstilling 1989.
Vurdering
Tilslag NOK 8 500 med forbehold