Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Diriks, Edvard (1855-1930)
Høner, Frankrike

Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 1914.

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 15 000