Diriks, Edvard(1855-1930)
Høner, Frankrike
Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 1914.
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 15 000
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
55x46
Vurdering
NOK 15 000