Dørnberger, Karl(1864-1940)
Ung pike 1891
Olje på lerret
46x38
Signert og datert oppe t.h.: Dørnberger. 1891. Datert nede t.v.: 1891
Vurdering
Olje på lerret
46x38
Vurdering