Deberitz, Per(1880-1945)
Tåke Kviteseid 1944
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz -44.
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat.nr. 86.
Vurdering
Tilslag NOK 8 000