Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Deberitz, Per (1880-1945)
Tåke Kviteseid 1944

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz -44.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat.nr. 86.

Vurdering