Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Dahl, Hans (1849-1937)
Båt ved strand

Olje på plate
25x21
Signert nede t.v.: Hans Dahl

Oselver med seil og flagg med "sildesalaten".

Vurdering
NOK 10 000