Dahl, Hans(1849-1937)
Båt ved strand
Olje på plate
25x21
Signert nede t.v.: Hans Dahl
Oselver med seil og flagg med "sildesalaten".
Vurdering
NOK 10 000
Tilslag NOK 7 000
Olje på plate
25x21
Signert nede t.v.: Hans Dahl
Vurdering
NOK 10 000