Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Båt ved strand

Olje på plate
25x21
Signert nede t.v.: Hans Dahl

Oselver med seil og flagg med "sildesalaten".

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 7 000