Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Krogstad, Bjørn (1943-)
Figurer

Olje på lerret
82x62
Signert nede t.h.: B. Krogstad

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering