Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Krohg, Per (1889-1965)
Oppstilling med blomster

Olje på plate
55 x 46
Signert nede t. v.: Per Krohg

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 20 000