Mohr, Hugo Lous(1889-1970)
Fra Volda
Olje på lerret
46x55
Usignert
Påtegnet med tittel og signert på baksiden.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på lerret
46x55
Usignert
Vurdering
NOK 5 000