Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Mohr, Hugo Lous(1889-1970)
Fra Volda

Olje på lerret
46x55
Usignert

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 3 000