Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Mohr, Hugo Lous(1889-1970)
Kystlandskap 1944

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: HLM-44

Antagelig fra Holmsbu.

Vurdering
NOK 4 000–5 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 3 000