Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Egedius, Halfdan (1877-1899)
Stabbur 1892

Olje på papir, oppklebet på plate
24x30
Signert og datert nede t.v.: HE. 92.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 75 000