Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Svaberg og båter

Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000