Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Skipsforlis 1880

Olje på mahognyplate
16x29
Signert nede t.v.: J. Bennetter.

Datert nede t.h.: 15/4 1880.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000