Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Skipsforlis 1880
Olje på mahognyplate
16x29
Signert nede t.v.: J. Bennetter.
Datert nede t.h.: 15/4 1880.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på mahognyplate
16x29
Datert nede t.h.: 15/4 1880.
Vurdering