Haaland, Lauritz(1855-1938)
Losskøyte ved kysten 1901
Olje på lerret
55x80
Signert og datert nede t.h.: Laurtiz Haaland 1901.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 64 000
Olje på lerret
55x80
Vurdering