Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Losskøyte ved kysten 1901

Olje på lerret
55x80
Signert og datert nede t.h.: Laurtiz Haaland 1901.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 64 000