Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Winge, Sigurd (1909-1970)
Frise I 1950

Radering, lysmål
32x99
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -50

Påtegnet nede t.v.: Eget trykk.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering