Winge, Sigurd(1909-1970)
Frise I 1950
Radering, lysmål
32x99
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -50
Påtegnet nede t.v.: Eget trykk.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 8 500
Radering, lysmål
32x99
Vurdering