Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Zorn, Anders(1860-1920)
Edö 1907

Radering, lysmål
22x15
Signert nede t.h.: Zorn
Signert og datert i platen: Zorn 1907

Asplund nr. 214.

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 13 000