Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Elg i solrenningen

Olje på lerret
56x90
Signert nede t.v.: Chr. Skredsvig

Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden, på blindrammen: "...solrenningen".

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000