Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Elg i solrenningen

Olje på lerret
56x90
Signert nede t.v.: Chr. Skredsvig

Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden, på blindrammen: "...solrenningen".

Vurdering
NOK 70 000

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00