Skredsvig, Christian(1854-1924)
Skogslandskap med tjern 1895
Olje på lerret
95x120
Signert og datert nede t.h.: Skredsvig 95.
Vurdering
NOK 120 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Olje på lerret
95x120
Vurdering
NOK 120 000