Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Skogslandskap med tjern 1895

Olje på lerret
95x120
Signert og datert nede t.h.: Skredsvig 95.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000