Krohg, Per(1889-1965)
Fra Hvaler 1944
Olje på plate
81x100
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1944
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 37 000
Olje på plate
81x100
Vurdering